Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Domy online

8. 2. 2015

Informační systém Domy-online přebírá údaje z programu který používá naše správní firma FPS pro vedení účetnictví a údajů našeho domu.

Vlatníci mají nyní přístup k aktuálním údajům, kterými jsou předpis záloh a přehled jejich plateb, výměra bytu, náklady na energie, opravy a další ekonomické údaje.  Data jsou zajištěna proti manipulacím neoprávněných osob. Uvedené údaje je možné pouze prohlížet, nelze s nimy z pozice vlastníků cokoliv dělat. Data jsou pravidelně aktualizována.

Správce exportuje základní data ze správcovského software na internetový server a tato data jsou pak přístupná v několika úrovních.

 

1) Přístup v úrovni uživatele prostoru: má přístup jen k datům „svých objektů“, má přehled o pohledávkách, kontě (přehledu předpisů a plateb), aktuálním předpise pasportech, odečtech, počtech osob a podobně. Má k dispozici dokumenty od správce a majitele a navíc může zadat autorizovaný požadavek na opravu v domě, opravu v bytě, nahlásit změnu počtu osob, požádat o úpravu záloh a podobně. Na níže uvedeném obrázku je stránka AKTUÁLNÍ PŘEDPIS, další stánky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

do-aktualni-predpis.jpg


2) Přístup v úrovni majitele objektu(ů): má přístup k datům „svých objektů“, má přehled o pohledávkách a kontech uživatelů prostor, pasportech, odečtech, počtech osob a podobně. Navíc může pro ostatní vkládat dokumenty týkající se domů (domovní řád, zápisy ze schůzí SVJ , plánované opravy, a apod).


3) Přístup v úrovni správce: má přístup ke všem datům, může posílat „vzkazy a oznámení“ majitelům a uživatelům bytů (nebytů) a navíc může pro jednotlivé objekty (majitele) umístit libovolný dokument (poplachové směrnice, havarijní řád, mandátní smlouvu, výběrová řízení, výsledky hospodaření atd...).


jh 2015