Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Mohlo by vás zajímat

V této rubrice budete nacházet odpovědi na otázky které si vlastníci často kladou.

 

Příspěvky

Rozúčtování nákladů na teplo

1. 3. 2015

V následujícím článku se můžete seznámit jakým způsobem bude prováděno rozúčtování nákladů na teplo po instalaci poměrových měřičů.

 

Domy online

8. 2. 2015

logo-domyonline.jpgUž jste se seznámili s aplikací Domy online? Vlastníkům bytů v našem domě umožňuje aktuální přístup k předpisům záloh a přehledům plateb a nejen to.

 

Jak na ověření bytových vodoměrů

12. 12. 2014

voda.jpgMáte velkou spotřebu vody? Potřebujete ověřit spolehlivost bytových vodoměrů? Povíme vám jak na to.

 

Letňanské lentilky - informace o projektu

27. 1. 2014

ll-fandime-lentilkam.pngProjekt Letňanské lentilky pokračuje. Realizace 1. fáze byla dokončena na podzim 2014. Projekt na 2. fázi, která se týká i prostorů před naším domem je připravený a s jeho realizací se počítá v roce 2015.

 

Kam s ním ?

24. 1. 2014

odpad-u-popelnic.jpgNezřídka se stává, že po stěhohání zbydou věci, které již nepotřebujeme. Často pak pro odložení zvolíme to nejjednodušší řešení. Vyhodit to vedle popelnic a nebo dosklepa vedle výtahu. Nabízejí se však i jiné možnosti ...

 

Exkurze do výměníkové stanice.

17. 1. 2014

vymenik.jpgZajímá vás jak se měří teplo a spotřeba teplé vody? Tak se pojďte s námi podívat na místo, kam se každý nedostane, na místo, kde se teplá voda připravuje a odkud se teplo rozvádí do celého domu.

 

Jaké nás čekají změny v rozúčtování tepla?

17. 11. 2013

teplota.jpgVláda řeší sousedské spory o teplo, rozdělování nákladů na faktury za teplo by mělo být v budoucnu spravedlivější.

 

Nový občanský zákoník - budeme přepisovat stanovy?

10. 11. 2013

paragraf1.jpgŽe ještě nevíte jaké z měny přinese do života SVJ nový občanský zákoník? Tak se podívejte na novinky kreré nás od ledna čekají ...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Mohlo by vás zajímat | Komentářů: 0

Jak sehnat informace o SVJ?

3. 11. 2013

logo-justicecz.jpgMezi důležité údaje patří jména statutárních zástupců společenství, datum vzniku a kopie dokladů které souvisí s činností společenství.

 

Jak mám přihlásit /odhlásit další osobu?

31. 10. 2013

dopis-1.jpgJednou za čas může nastat změna v počtu uživatelů bytu. V tom případě je nutné požádat bytovou správu o aktualizaci. Jak na to vám poradíme v následujícím příspěvku.