Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Oprava stoupaček topení

31. 8. 2017

Oprava se týká bytů:
č.1, 3, 6, 9, 12 a 15
 
Termíny:
ÚT 5.9.2017 od 17:00 do 18:00 návštěva technika v bytech, prohlídka stoupaček, seznámení vlastníků se způsobem a rozsahem opravy.

ST 27.9.2017 Plánovaný termín provedení opravy

Opravu bude provádět fy AllTech s.r.o.

Kompenzátory se na potrubí přivařkompenzator2.jpgují autogenem, stejně tak kotvící plechy se na potrubí přivařují. Naši pracovníci jsou zvyklí provádět svářečské práce v obytných prostorách a volí takové postupy, aby tím zamezili vzniku jakýchkoliv škod na zařízení bytů. Nicméně z povahy prováděné práce je zapotřebí součinnost uživatelů bytů.
pevny_bod2.jpgPo dobu prací v bytech Vás žádáme o zpřístupnění stoupaček tak, aby bylo možné práci provést – zejména je nutné demontovat skříně a nábytek stoupačky zakrývající, odstranit záclony, závěsy příp. jiné hořlavé předměty z bezprostředního okolí místa montáží a provést vhodné zakrytí ostatních předmětů v dosahu. Pokud jsou instalovány zástěny, police, představený nábytek apod., je nutné je s dostatečným předstihem demontovat, aby nedošlo ke zdržení při provádění prací.
V souladu se zásadami bezpečnosti práce doporučujeme též vhodným způsobem zakrýt podlahovou krytinu v okolí stoupaček, např. kartony apod., tak, aby nedošlo k poškození oděrem nebo znečištěním. Z důvodu dodržení bezpečnostních předpisů je totiž zcela nepřípustné, aby se montéři při provádění prací zouvali, popř. navlékali igelitové návleky. Zakrytí bezprostředního okolí kolem svárů, pro ochranu před plamenem apod., provádějí sami technici. Samozřejmě veškeré práce provádíme s ohledem na fakt, že se jedná o užívané prostory určené k bydlení – tedy s maximální možnou ohleduplností.

Více informací