Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Nabídka společnosti CentroNet

8. 3. 2016

Průvodní dopis

Dovoluji si Vám zaslat mimořádnou nabídku bezplatné instalace optické telekomunikační sítě s následným poskytováním internetu a televize v bytovém domě, který je ve správě Vašeho společenství vlastníků. Rádi bychom navázali vzájemnou spolupráci, čímž byste všem domácnostem v objektu bezplatně zajistili konkrétní možnost užívání takto cenově zvýhodněných služeb. Záleželo by pak již pouze na nich, zdali tuto nabídku využijí, či nikoliv.

V přílohách tohoto mailu jsou uvedeny základní informace naší mimořádné nabídky, a to včetně návrhu smluvního vztahu mezi společenstvím a naší společností. Nabídka rovněž obsahuje bezplatnou internetovou přípojku.

Prosím o posouzení této nabídky a zaslání Vašeho stanoviska, resp. dovolím si Vám zavolat uprostřed tohoto měsíce, kdy bychom se mohli domluvit na dalším postupu.

Velice děkuji za spolupráci, S pozdravem Ing. Zdeněk Kocourek

A my děkujeme za nabídku a pokud se chce někdo z vlastníků k nabídce vyjádřit, nebo se zeptat, má možnost v diskusi pod článkem.

PŘÍLOHY
pdf.jpg Návrh smlouvy
pdf.jpg Popis instalace telekomunikační sítě
pdf.jpg Popis instalace služeb v bytě
pdf.jpg Špičková technologie i kvalita CenTrio
pdf.jpg Cenová nabídka UPC x CentroNet

Kontakty:

Ing. Zdeněk Kocourek
koordinátor výstavby
mob.:(+420) 776 727 870
e-mail:zdenek.kocourek@centrio.cz

CentroNet, a.s.
Slezská 2526/113
130 00 Praha 3 - Vinohrady
tel.:(+420) 246 008 796
fax: (+420) 211 143 001
e-mail:info@centrio.cz
www.centrio.cz
www.centriozone.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pan Kocourek

(Anonym, 8. 4. 2016 19:59)

Prosím, ignorujte nabídku, pan Kocourek je podvodník a lhář. Po tom ,co si od něj nabídku instalujete Vás nechá čekat na internet klidně i půl roku s výmluvou, že nemá dostatek techniků. Horší už je asi jen Monopol UPC. Zklamaný klient.